10 GTA San Andreas Şifresi

10 GTA San Andreas Şifresi

Frecell, Mynet Çanak 101 Okey’in dışında oyun oynayan biri olmayan biri olarak açıkçası oyun sektörünün yapısı hakkında da pek bilgim yok. Her ne kadar oyunlar tarayıcılara kaysa da halen daha bilgisayarlara yüklenerek veya çeşitli oyun konsolları üzerinde çok fazla zaman oyun oynanarak geçirilmektedir.

Geçtiğimiz hafta bilgisayarcı arkadaşım kendisine müşterilerinden gelen “GTA şifresi biliyor musun?” sorusundan sıkılarak en sonunda bir liste oluşturmuş ve yükleme yaptığı her bilgisayarın yanında bu listeyi de müşterilerine veriyor.

Listede ki GTA San Andreas şifrelerini 10 bölüme ayırıp sizin için derledim, eğer bu oyunu çok fazla oynuyorsanız biraz ortamı farklılaştırabilirsiniz.

  1. Silah seti şifreleri: LXGIWYL 1. silah setini, KJKSZPJ 2. silah setini ve UZUMYMW’de 3. silah setini açmaktadır. WANRLTW ile de silahınız hiç bitmez. NCSGDAG şifresi ile tüm silahları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  2. Hava durumu şifreleri: AFZLLQLL güneşli hava, ICIKPYH çok güneşli hava, ALNSFMZQ bulutlu hava, AUIFRVQS yağmurlu hava, XJVSNAJ sürekli gece, OFVIAC kavuniçi gökyüzü, MGHXYRM fırtına, CWJXUOC kum fırtınası ve CFVFGMJ’de sisli hava oluşturmaktadır.
  3. Araç ve Trafik durumu şifreleri:  THGLOJ az trafik, BGKGTJH trafikte ki tüm araçlar ucuz araçlardan oluşur, GUSNHDE tüm araçlar hızlı araçlardan oluşur, ZEIIVG tüm ışıklar yeşil olur, YLTEICZ sürücüler sinirli olur, LLQPFBN tüm araçlar pembe olur, IOWDLAC tüm araçlar siyah olur, XICWMD görünmez araba, VKYPQCF taksilere nitro verir, VQIMAHA tüm araçların seviyesini en üste çıkartır, CPKTNWT etrafta ki tüm araçlar patlar, RIPAZHA araçlar uçar, COXEFGU tüm arabaların nitrosu olur, PDNEJOH ve VPJTQWV şifreleri yarış arabası verir.
  4. Genel şifreler: IOJUFZN isyan çıkartır, IAVENJQ mega yumruk verir, OUIQDMW araba sürerken ateş edebilmenizi sağlar, OGXSDAG sınırsız sorumluluk verir, PPGWJHT oyunu hızlandırırken, LIYOAAY oyunu yavaşlatır, AJLOJYQY herkes birbirine saldırır, BAGOWPG herkes size saldırır.
  5. Sağlık şifreleri: HESOYAM tam sağlık,zırh ve 250bin dolar, BAGUVIX sonsuz sağlık, CVWKXAM sonsuz oksijen, AEDUWNV asla acıkmazsınız, BTCDBCB şişkoluk ve JYSDSOD’de maksimum kas vermektedir.
  6. Taşıt şifreleri: AIWPRTON rhino verir, CQZIJMB ranger verir, JQNTDMH rancher verir, AQTBCODX romero verir,UBHYZHQ çöp kamyonu verir, RZHSUEW golf arabası verir, JUMPJET savaş uçağı verir, OHDUDE helikopter verir, AKJJYGLC ATV verir, AMOMHRER tanker verir, EEGCYXT dozer verir, AGBDLCID amerikan traktörü verir ve URKQSRK planör verir.
  7. Çete şifreleri: MROEMZH ile çeteler her yerde olur. BIFBUZZ şifresi ile de çeteler caddeleri kontrol eder.
  8. Aranma şifreleri: OSRBLHH aranma durumunuza 2 yıldız ekler, ASNAEB aranma durumunuzu kaldırır, AEZAKMI asla aranmazsınız, LJSPQK 6 yıldızlı aranma seviyesi ve ASNAEB şifresi de aranma seviyesindeki yıldızları temizler.
  9. Ninja Kılıcı: AFPHULTL şifresi Ninja kılıcı vermektedir.
  10. Diğer şifreler: CIKGCGX şifresi ile herkes mayoları ile dolaşmaya, güneşlenme başlar. ASBHGRB şifresi ile de herkes Elvis olur.

Benzer Yazılar